عطر دیور ساواج الکسیر | Dior Sauvage Elixir
عطر دیور ساواج الکسیر | Dior Sauvage Elixir
عطر ادکلن پنهالیگونز آس ساویرا | Penhaligon's As Sawira
بهترین مقاله‌های معرفی عطر زنانه
عطر ادکلن پنهالیگونز آس ساویرا | Penhaligon's As Sawira
بهترین سایت‌های معرفی عطر و ادکلن
عطر زنانه
عطر زنانه | ادکلن زنانه
blue-de-chanel-1
عطر مردانه | ادکلن مردانه
liliome-shop
فروشگاه عطر و ادکلن لیلیوم
عطر ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس فرانسوی | Armaf Club de Nuit Intense 2019 امتیازدهی 3.92 از 5 در 13امتیازدهی مشتری 3,650,000 تومان قیمت اصلی 3,650,000 تومان بود.2,825,000 تومانقیمت فعلی 2,825,000 تومان است. ARMAF عطر ادکلن آرماف کلاب دی نایت اینتنس-Armaf Club de Nuit Intense 2019 عطری است ملایم و تلخ.این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس-Armaf Club de Nuit Intensee عطری است مردانه و جذاب. رایحه این عطر بسیار شبیه کرید اونتوس می باشد. توجه کنید که محصول ۲۰۱۷ با محصول ۲۰۱۶ کمی تفاوت رایحه دارد. مشابه این محصول به هیچ عنوان کیفیت فرانسوی آن را ندارد و از خرید آن اکیدا خودداری کنید. سایز ۱۰۵ میل طبع ملایم و تلخ گروه بویایی چوبی تند عطار جنسیت مردانه نوع عطر ادو تویلت فصل تمام فصول ماندگاری بسیار خوب پراکندگی خوب افزودن به سبد خرید توضیحات عطر ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس-Armaf Club de Nuit Intense 2019 عطر ادکلن آرماف کلاب دی نایت اینتنس-Armaf Club de Nuit Intense عطری است ملایم و تلخ.این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس-Armaf Club de Nuit Intense عطری است مردانه و جذاب. آرماف کلاب د نویت اینتنس شبیه کرید اونتوس آرماف کلاب د نویت اینتنس شبیه کرید اونتوس عطر ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس_Armaf Club de Nuit Intense 2019; یک عطر چوبی و تند برای آقایان است. رایحه این عطر بسیار شبیه کرید اونتوس میباشد و به نظر کارشناسان شبیه ترین به کرید اونتوس است. از ماندگاری و پخش بوی خوبی برخورداره و میتواند جایگزین مناسبی برای کرید اونتوس باشد. این کار از موفق ترین کارهای آرماف است. عطر ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس-Armaf Club de Nuit Intense با بوی لیمو و سیب آغاز میشود و در ادمه با یاس و رز امتداد پیدا میکند و در انتها مشک و عنبر و پچولی استشمام می شود. عطر ادکلن آرماف – armaf یک برند جدید در حوزه ی عطر و ادکلن است. این شرکت در ایالات متحده ی عربی واقع شده است و فعالیت اصلی آن تولید و طراحی عطر و ادکلن است. طراح آرماف 68 عطر در کارنامه ی عطرسازی خود به ثبت رسانیده که همه ی آن ها در سال 2014 طراحی و تولید شده اند. پیش رایحه: لیمو شیرین ، انگور سیاه ، سیب میان رایحه: گل سرخ ، یاسمن ، توس رایحه پایه: وانیل ، عنبر ، مشک ، نعناع هندی خرید عطر اصل از فروشگاه عطر لیلیوم لینکهای مرتبط: عطر آرماف کلاب د نویت اینتنس ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس آرماف کلاب د نویت اینتنس Armaf Club de Nuit Intense
عطر ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس فرانسوی | Armaf Club de Nuit Intense 2019

تفاوت انواع عطر و ادکلن از نظر غلظت-EDP-ED-ESDP-EDC

انواع عطر و ادکلن از نظر غلظت-EDP-ED-ESDP-EDC

فهرست مقاله

انواع عطر و ادکلن از نظر غلظت-EDP-ED-ESDP-EDC

PERFUME
عصاره عطر : غلظتی بین ۲۰-۳۰٪ از مواد معطر. غلیظ ترین، خالص ترین، ماندگارترین و در عین حال گرانترین نوع عطر است.

ماندگاری این نوع معمولا بین ۲۴-۴۸ ساعت است.

ESPRIT DE PARFUM – ESdP
اسپریت دو پرفیوم : غلظتی بین ۲۰-۲۵٪ از مواد معطر. ترکیبی که به ندرت بین عصاره عطر و ادوپرفیوم استفاده می‌شود.

ماندگاری این نوع معمولا بین ۱۲-۲۴ ساعت است.

EAU DE PARFUM – EdP
ادو پرفیوم : غلظتی در حدود ۱۵-۲۰٪  مواد معطر. رایج ترین نوع عطر که ماندگاری مناسبی دارد و به گرانی عطر هم نیست. این نوع عطر را با عبارت (millésime) نیز نشان می‌دهند.

ماندگاری این نوع معمولا بین ۶-۸ ساعت است.

EAU DE TOILETTE – EdT
ادو تویلت : غلظتی بین ۵-۱۵٪ مواد معطر. رایحه ملایمی دارد که ماندگاری زیادی ندارد و برای تمدید رایحه آن باید  عطر و ادکلن چندین بار در طول روز از آن استفاده شود.

ماندگاری این نوع معمولا بین ۳-۴ ساعت است.

EAU DE COLOGNE – EdC 
ادوکلن : در واقع همان ادو تویلت (Eau de Toilette) است، که با غلظتی بین ۲-۴٪ از مواد معطر تشکیل شده. عبارت Original Eau du Cologne  یک نام تجاری ثبت شده است.

ماندگاری این نوع معمولا بین ۲-۳ ساعت است.

PERFUME MIST
پرفیوم میست : غلظتی بین ۳-۸٪ مواد معطر در حلال غیر الکلی.

SPLASH – EdS
اسپلش و افترشیو : غلظت ۱-۳٪ مواد معطر.

ماندگاری این نوع معمولا بین ۱-۲ ساعت است.

POMADES
پماد : به چربی جامد معطری که از روش استخراج با روغن‌های جاذب بدست می‌آید، پماد گفته می‌شود، که ترکیبات معطر در مواد خام در آن به چربی حیوانی جذب می‌شوند. پمادها بشکل مواد جامد روغنی و چسبناک دیده می‌شوند.

 • انواع عطر و ادکلن از نظر غلظت
  تفاوت انواع عطر و ادکلن از نظر غلظت-EDP-ED-ESDP-EDC

   

 •  ممکن است که  انواع عطر ها در هر لحظه از زندگی همراه ما باشند اما شیوه استفاده از آنها در روز متفاوت می باشد. قدرت و مقدار رایحه و تاثیر آن در خلق و خوی فرد، خواست هایش ، شرایط و مراسم و … همه اینها استفاده صحیح از انواع عطرهای گوناگون را پیچیده و رمزآلود می سازد. اسراری که گرلن Guerlain با افتخار با شما به اشتراک می گذارد.
 •  ادو تویلت EAU DE TOILETTE :در یک کلام : تاپ نوت تازه تر و قوی تر ادوتویلت نوعی مکمل ضروری عصاره میباشد و به صورتی طراحی می گردد که در بازه زمانی محدود اثر کرده و در حقیقت رایحه اصلی و تاپ نوت عطر را از لحظه چکاندن افشانه تا لحظه از بین رفتن رایحه عطر حفظ می کند. ادوتویلت را می توان مستقیم بر روی پوست، مو و لباس اسپری کرد.
 • ادو پرفیوم EAU DE PARFUM : همان ویژگی ها ی ادو تویلت با این تفاوت که این گونه از عطر غلیظ تر از ادوتویلت می باشد و مناسب کسانی است که می خواهند که تاکید بیشتری از قدرت رایحه عطر خود به نمایش بگذارند. به همان شیوه ادوتویلت استفاده می گردد.
 • ادوکلن و اوفرِش EAU DE COLOGNE AND EAU FRAÎCHE : محصولات استحمام و بدن Bath and Body lines : ژل های استحمام ، کرم بدن ، شیر ، دئودورانت و روغن ها بهترین توصیه برای افرادی است که خواهان حفظ رایحه عطر دلخواه خود در بیشترین زمان ممکن هستند. استفاده مناسب نوع عطر و همراهی آن با محصولات بدن و استحمام بهترین راه برای حفظ رایحه دلپذیر عطر دلخواه خود در طول شبانه روز می باشد
 • باید توجه کنید که معمولا ماندگاری با افزایش غلظت بالا رفته و با کاهش آن کاهش میابد.
 • همیشه اینگونه نیست که نسخه ادوپرفیوم بهتر از ادوتویلت باشد.مثال بارز آن در ادکلن بلوشنل است که نسخه تویلت بسیار پرطفدارتر از نسخه پرفیوم از کار درآمد و کمپانی شنل برای این موضوع بسیار مورد انتقاد قرار گرفت.
تفاوت انواع عطر و ادکلن از نظر غلظت-EDP-ED-ESDP-EDC
تفاوت انواع عطر و ادکلن از نظر غلظت-EDP-ED-ESDP-EDC

INTENSE – EXTREME – ABSOLUE – CONCENTREE :
اينها اصطلاحات جديدى است که نشان دهنده غلظت و دوام بيشتر عطرها در هر گروه از ادوتوالت، ادوپرفيوم، يا پرفيوم است.

مدیر لیلیوم

مدیر لیلیوم

دیدگاهتان را بنویسید

ابتدا باید وارد سایت شوید